Spotkanie autorskie z dr hab. Sławomirem Cenckiewiczem (14 stycznia 2015)

W środę, 14 stycznia 2015 r., w Domu Weterana Polskiego w Nowym Jorku miało miejsce spotkanie autorskie z dr. hab. Sławomirem Cenckiewiczem, znanym polskim historykiem specjalizującym się w najnowszej historii Polski (zwłaszcza okresu PRL), autorem kilkunastu książek, trzykrotnym laureatem nagrody "Książka Historyczna Roku". Środowe spotkanie połączone było z amerykańska promocją jego najnowszej książki pt. Atomowy szpieg. Ryszard Kukliński i wojna wywiadów.

Na spotkaniu, które wraz z dyskusją trwało ponad dwie godziny, przybyło około sto osób. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali wystąpienia dr. Cenckiewicza, jak i jego odpowiedzi na liczne pytania, dotyczące różnych kwestii związanych z działalnością płk. Ryszarda Kuklińskiego w okresie jego służby w Ludowym Wojsku Polskim i współpracy z amerykańskim wywiadem. 

Po spotkaniu do dr. Cenckiewicza ustawiła się długa kolejka osób, które kupiły jego najnowszą książkę i chciały uzyskać autograf.

Pełną relację z tego spotkania można obejrzeć na YouTube:
www.youtube.com/watch?v=RQngth9JIEE

TV "Nowego Dziennika" przeprowadziła interesujący wywiad z dr. hab. Sławomirem Cenckiewiczem, który można obejrzeć klikając na poniższy link: 
http://www.dziennik.com/wideo/artykul/kanapa-slawomir-cenckiewicz
 
 
.... Książka pt. Atomowy szpieg. Ryszard Kukliński i wojna wywiadów, jest do kupienia w Okręgu 2. SWAP w cenie $30.00 (z wysyłką). 

Książkę można zamawiać pisząc na adres:

Polish Army Veterans Association of America, District 2
17 Irving Place
New York, NY 10003

Czeki wystawiać na: P.A.V.A. of America, District 2

.
KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY UZYSKAĆ POWIĘKSZENIE
.

.

.

..

..

..

.
.
.
Powrót do archiwum wydarzeń

... email:
info@pava-swap.org
Stowarzyszenie Weteranów Armii Polskiej w Ameryce
All Rights Reserved